Inschrijven voor de sportkampen van 2014 vanaf zaterdagmorgen
19-03-2014 11:05
- www.brakel.be
- Toerisme en vrije tijd
- Sport
- Sportkampen en lessenreeksen : online inschrijven
- Wil je reserveren voor een sportkamp, lessenreeks of initiatie…klik dan hier
manier van inschrijven
Hierbij vindt u de uitgebreide handleiding voor het online inschrijven.
- op het eerste scherm krijgt men een overzicht te zien van alle activiteiten waarvoor (snel) kan worden ingeschreven. De ticketkoper selecteert in 1 scherm alle tickets die hij wenst te bestellen. Eens de selectie is gemaakt worden deze tickets voorbehouden.
- in het volgende scherm zal de ticketkoper zichzelf dienen te registreren. In het geval dat het over een inschrijving van kinderen gaat moet de ouder - die zijn/haar kind(eren) fiscaal ten laste heeft - zich eerst dienen te registreren en daarna de in te schrijven kinderen (voeg kinderen toe). Bij deze voorgenoemde stap zal een medische fiche dienen te worden ingevuld.
- na voltooiing van de registratie kunnen de in te schrijven personen aan de activiteiten worden gekoppeld.
- men krijgt een overzicht te zien van de gereserveerde activiteiten en na elektronische betaling (o.a. Mastercard, Visa, …) van het verschuldigde bedrag wordt de inschrijving definitief voltooid en aanvaard.
Opgelet: indien na stap 1 een uur lang geen actie wordt ondernomen na selectie van de tickets op de ticketing website zal men automatisch worden uitgelogd !
belangrijke aandachtspunten
- De inschrijvingen worden best uitgevoerd met een pc, laptop of tablet. Andere manieren (bv. smartphone) zijn niet mogelijk.
- Nadat U zich als gebruiker hebt geregistreerd zal u een e-mail met wachtwoord ontvangen. Dit wachtwoord kan u later gebruiken om in te schrijven voor andere sportkampen of lessenreeksen. Zo hoeft u toekomstgericht niet steeds alle gegevens in te vullen.
- Tip: indien u nog niet bent geregistreerd kan u dit best op voorhand doen (dit doet U via de knop: “Log in of registreer”). Zo spaart u heel wat tijd uit op de dag zelf.
- Het invullen van alle gevraagde gegevens zijn voor ons van groot belang !
- Het is mogelijk dat u in een virtuele wachtrij terecht komt wanneer het maximum aantal personen die tegelijkertijd kan inschrijven wordt overschreden. Even wachten is dan de boodschap.
- Er zijn verschillende betalingsmogelijkheden. Indien u via overschrijving wil betalen wordt uw bestelling helaas geannuleerd indien wij (Oxynade) de betaling niet ontvangen hebben op onze rekening binnen 10 werkdagen.
- Bij vragen of problemen voor het online inschrijven kunt u altijd telefonisch of via mail terecht bij de helpdesk van Oxynade (09 277 92 97 - helpdesk@antigonetickets.be).
- Per kind maximaal 1 paardensportkamp !
- Wanneer een sportkamp volzet zou zijn aarzel dan zeker niet om uw kind(eren) op de wachtlijst te plaatsen:
- Na de inschrijvingen van de krokus- en paasvakantie 2014 merken wij op dat in het begin alle sportkampen volzet waren maar door niet-betaling e.d. van heel wat mensen zijn er terug plaatsen vrijgekomen.
- Naargelang het sportkamp en het aanbod van monitoren kan het aantal deelnemers van een welbepaald sportkamp verhoogd worden zodat uw kind(eren) toch nog kunnen deelnemen aan het sportkamp. U zal dan door iemand van onze sportdienst opgebeld worden.
- Als u voor en na het sportkamp beroep wil doen op de gemeentelijke kinderopvang het Narrenschip (BKO) dient u zich ook daar te registreren.
- Bij dringende vragen kan u zich best melden bij Florian Kesteleyn, Wesley Van der Linden of Caroline De Schrijver.
Bron : www.tbrakelt.be